Şirketimiz 1982 yılında şahıs kuruluşu olarak Elektrik Mühendisi Muhittin GÜVEN adıyla ticari hayatına başlamıştır.

Elektrik ve enerji sektöründe 30 yıldır faaliyetlerine devam eden, yatırımcının ve kullanıcının hizmetinde olan firmamız 1990 yılında IŞIKGAZ MADENİ YAĞLAR DOLUM VE PAZARLAMA A.Ş. olarak şirketleşmiş ve 2011 yılında unvan değişikliğine giderek GÜVEN ENERJİ A.Ş. adını almıştır. (16.03.2011 tarih-7773 sayılı Ticaret Sicil Gazetesi)
Kamu ve özel sektördeki sanayi kuruluşlarımızın enerji ihtiyaçlarını karşılamak için Enerji Nakil Hatları, AG-OG Elektrik Tesisi, Trafo ve Dağıtım Merkezleri, Proje ve
Danışmanlık hizmetleri ile sektördeki diğer tüm işlerde faaliyetini sürdürmektedir.

Kalitesi ve işine verdiği önemle hızla büyümeye devam eden GÜVEN ENERJİ A.Ş., elektrik ve enerji sektöründe ülkemizin fark yaratan öncü kuruluşları arasında yer alarak, bölge ve ülke ekonomisine sürekli katkı sağlamaktadır.

Şirketimiz, uzman kadrosu ve ekipmanları ile her zaman çağdaş hizmet ve kaliteyi hedefleyerek; müşterilerimize karşı sorumluluklarımızın bilincinde, güvenilir ve yüksek performansa dayalı hareket ederek, ihtiyaçlar doğrultusunda hızlı ve etkin çözümler üretmektedir.
Kalite, hizmette dürüstlük ve müşteri memnuniyetini işletme başarısının ve sürekliliğinin en temel unsurları olarak benimseyen GÜVEN ENERJİ A.Ş., Sizlere daha iyi hizmet verme konusundaki hedeflerine ulaşmaya çalışırken, sahip olduğu en büyük güç; her zaman Müşteriler tarafından GÜVEN ENERJİ A.Ş.’ne duyulan güven ve verilen destek olmuştur.

Firmamız, kurulduğu ilk andan itibaren kalite, hizmet, zamanında teslim, uygun fiyat ve bütün zorlukların üstesinden gelebilecek azmi sayesinde kısa sürede sektörde tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Faaliyet gösterdiğimiz 30 yıl boyunca sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi, Sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşamakta ve heyecanını duymaktayız.

“Çözüm İçin En Kolay Yol; Güven Enerji”

Muhittin Güven

Yönetim Kurulu Başkanı
Elektrik Mühendisi